Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Siąszyce – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Blizanów

Blizanów(Siąszyce + 19 km)

740 000 zł171,06 m² 4 325,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Karsy

Karsy(Siąszyce + 13 km)

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w gminie Stare Miasto, w miejscowości Karsy, w odległości ok. 6 km od miasta Konina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Węglew

Węglew(Siąszyce + 23 km)

2 000 zł109,90 m² 18,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Do wynajęcia dom Nr oferty - 2180 Węglew - Kolonia Cena - 2 000 pln Powierzchnia - 109,9 m2 Kaucja - 3000,00 zł najem okazjonalny Działka - 1703 m2 Budynek 109,90 m2 Piwnica mieszkalna 110,51 m2 Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stropieszyn(Siąszyce + 15 km)

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam dom gospodarstwo rolno produkcyjne W miejscowości stropieszyn. Oddalone O 30 minut drogi od kalisza (woj. Wielkopolskie ). Nieruchomość może nabyć każdy klient. Nie musi posiadać.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Matejki

Niesłusz,Konin(Siąszyce + 22 km)

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak 120 m I 5 pokoi, garaż I działka 4 ar. - konin ul. Matejki Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (jednolokalowy) o powierzchni 120 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym - do generalnego remontu. Lokalizacja: konin ul. Jędrzejewskiego, os. Gosławice w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Cisew

Cisew(Siąszyce + 19 km)

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z dala od miejskiego gwaru usytuowany na 10-arowej działce w miejscowości Cisew gm Turek woj wlkp. Działka ogrodzona, obsadzona drzewkami ozdobnymi, tujami, ścieżki wyłożone.