Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Siąszyce - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

449 000 zł111 m² 4 045,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł843 m² 189,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ok. 8,5 ar działkę usługowo -mieszkaniową, znajdującą się przy ulicy Kamiennej w Koninie, osiedle Wilków. Na działce posadowiony jest budynek mieszkalny do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 444 m² 36,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w spokojnej okolicy z dala od ruchliwej drogi. Działka znajduje się w miejscowości Drzewce w gminie Zagórów. Działka o powierzchni 2444 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Konin

Konin(Siąszyce + 22 km)

749 000 zł365,40 m² 2 049,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Sprzedaż budynek handlowo-usługowy | konin Lokalizacja: konin atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd; przy dk25 Cena: 749 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 193 m² 167,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działk i budowlan e Prezentujemy na sprzedaż 2 działki budowlane położone w Turku, przy ul. Perłowej. Działka o numerze geodezyjnym 9 77 , o regularnym kształcie prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł120,90 m² 4 797,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy z założoną już pompą ciepła - Konin, pawłówek | Nowy, energooszczędny, gotowy do zakupu! Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Konin

V,Konin(Siąszyce + 22 km)

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,6 m, usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Karsy

Karsy(Siąszyce + 13 km)

289 600 zł1 448 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1448m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Karsy w pierwszej linii brzegowej od Zalewu na rzece Powie. Przeznaczenie działki: decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł200 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom z warsztatem i dużym garażem - Konin, ul. Kazimiery Iłłakowiczówny Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z piwnicą, położony w spokojnej części Konina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Siąszyce

Siąszyce,wielkopolskie

790 000 zł145 m² 5 437,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Marzysz o nowym domu w spokojnej, zielonej okolicy ale blisko pełnej infrastruktury? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu parterowego o wysokim standardzie, spełniającego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij